27 Nisan 2015 Pazartesi

KVBT 8. Tur 1. Gün | Eylül - Elif Melissa / Kitap Tanıtımı + ÇekilişEylül kendini büyük bir boşlukta hissetmektedir. Kim olduğunu hatırlayamaması genç kızın canını günden güne daha çok sıkmaya başlar. Gördüğü rüyalar, evine gelen gizemli mektuplar ve sırlarla dolu bir çocuk Eylül'ün hayatındaki tüm dengeleri alt üst edecektir. Artık her şey bir oyunun parçasıdır. Her dakika beyninde dönüp duran, cevaplandırılması gereken sorular ve geri dönüşü olmayan bir yol... Güvenin yok olduğu, acıyla baş başa geçen günler... 

Asla unutamayanların hikâyesi Eylül'ü okurken çözülen her bir olayda daha çok şaşıracaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Fenomen Kitaplar___________________________________________________________

Kitap Vampirleri'nin 8. blog turuna hoşgeldiniiz,dırırırıım :D Bugün benim görevim sizlerle kitap tanıtımını paylaşmak,büyük bir görevim yok maalesef ki.Perşembe günü detaylı bir kitap yorumuyla karşınızda olacağım.

Eylül,çok büyük bir okuyucu kitlesi olan bir Wattpad hikayesi.Onu bu kadar sevenler bence hiç de haksız değil :) Neyse,devam edersem yorumumu şimdi yazacağım :D Eğer ki bu güzel kitabın yazarının diğer çalışmalarını da incelemek isterseniz sizi şöyle yazarın Wattpad sayfasına alalım :)

Facebook çekilişimize katılmak isterseniz de sizi şöyle alalım :D

Destekleri için Fenomen Kitaplar'a çok teşekkürler ^_^


a Rafflecopter giveaway

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder